Extrém

1. prosince 2015 15:54

redakce Prima Lajk

FOTO: Nejdivnější věci, které se kdy našly ve vaginách! Neuvěříte, co si tam nacpala členka Pussy Riot…

Že se drogy pašují v konečníku je docela známá praxe, jenže co ženské přirození? Evidentně se do něj dá schovat taky dost věcí a některé jsou opravdu děsivé, nechutné nebo nebezpečné. Tady je přehled toho nejšílenějšího, co se kdy objevilo…

REVOLVER: jedna nešťastnice z Tennessee se takhle pokusila propašovat pistoli do ženské věznice. Jenže ji odhalili. Z věznice nevyšla následující tři roky.

LÁHEV OD VODKY S MOČÍ: Tohle není vtip, tohle je vytříbený pokus o ošálení lékařů. V lahvi měla být moč bez stop drog, kterou chtěla během lékařské prohlídky využít drogově závislá žena. Jenže na to lékaři přišli a další rozbor ukázal, že v půjčené moči tak jako tak drogy byly.

UMĚLÉ OKO: Žena si ho tam schovala, protože očekávala, že se popere se sousedy. Nechtěla o umělé oko přijít, protože, jak sama tvrdila, je dost drahé.

CHLAZENÉ KUŘE: Jedna ze členek Pussy Riot Voina si v roce 2010 nacpala do svých útrob celé chlazené kuře. Všechno to předvedla v supermarketu, na ulici pak kuře „porodila“.

NŮŽ: Zatčená žena, která se dostala do bitky kvůli práškům na předpis, si na polici donesla dvě zbraně, ale ani jednu neměla v kapse, nebo kolem pasu. První nůž si schovala mezi špeky na břiše a druhý ve svojí vagině.

KINDER VAJÍČKO: Třiasedmdesátiletá španělská babička se vypravila za vnukem do vězení. Jako dárek mu vzala 20 euro a malé balíčky kokainu a heroinu. Aby byla nenápadná, výslužku dala do kinder vajíčka a to si pro jistotu schovala ve vagině!

Sdílejte článek

Přečtěte si také