Extrém

27. srpna 2016 12:42

redakce Prima Lajk

FOTO: Optická hádanka, z které šílí celý internet! Najdete na koberci ztracený mobil?

Bude vám to trvat déle, než si myslíte!

A máme tu další optickou hádanku, která vám hodně, ale opravdu hodně, zamotá hlavá. Tentokrát máte za úkol najít mobilní telefon, který leží někde v tomto koberci. A jelikož se jeho kryt od vzoru koberce s kytičkami prakticky neliší, rozhodně vás nečeká lehký úkol.

Není divu, že si nad odpovědí láme hlavu celý internet a optická iluze je prakticky nestárnoucím virálním hitem, jenž internetové uživatele vždy zaručeně potrápí. A většina z nich ho nikdy neobjeví. Najdete telefon bez kouknutí na řešení?

A máme tu další optickou hádanku, která vám pořádně potrápí hlavičku. Tentokrát v ní musíme najít mobilní telefon, který je skrytý v tomto koberci. A jelikož má pestrý vzorec s kytičkami, rozhodně to není snadného a nají mobil je docela fuška. Není divu, že si nad odpovědí láme hlavu celý internet a už teď má tato suprová optická iluze sta tisíce sdílení a stala se virálním hitem. Najdete telefon bez kouknutí na řešení?A máme tu další optickou hádanku, která vám pořádně potrápí hlavičku. Tentokrát v ní musíme najít mobilní telefon, který je skrytý v tomto koberci. A jelikož má pestrý vzorec s kytičkami, rozhodně to není snadného a nají mobil je docela fuška. Není divu, že si nad odpovědí láme hlavu celý internet a už teď má tato suprová optická iluze sta tisíce sdílení a stala se virálním hitem. Najdete telefon bez kouknutí na řešení?


Přečtěte si také