Karl Pollard
Autor: facebook.com Karl Pollard

FOTO: Otec byl obviněn z pedofilie poté, co udělal s dcerou tuhle obyčejnou věc! Co se stalo?

Publikováno: 19.02.2018
Otce obvinili z pedofilie. Co provedl?

reklama

Poslední věc, kterou 46letý Karl Pollard z Velké Británie čekal, bylo skončit obviněný z pedofilie poté, co svou 14letou dceru Stephanie vzal na návštěvu umírající babičky. Jeho matka totiž byla diagnostikována s rakovinou plic a tak se Karl rozhodl, že by bylo dobře, kdyby ještě jednou naposled viděla svou vnučku.

Otec s dcerou se ubytovali v hotelovém řetězci Travelodge v Maccclesfieldu, Chershire, odkud to bylo pouhých 20 minut pěšky za Karlovou matkou. K dispozici nebyl jiný pokoj než s dvojitou postelí, a byť se recepční dívala na Karla podezřele, nic si z toho nedělal. V momentě, kdy si však vybalovali, se věci zajímavě obrátily.

Travelodge
Autor: Google Street View Travelodge

Do hotelu totiž přijela policie a vrazila do Karlova pokoje kvůli podezření, že je pedofil, co zneužívá nezletilou dívku. Zaměstnanci hotelu podle všeho Karla nahlásili jako podezřelého jedince, a jeho dcera Stephanie tak musela policii odpovídat na sérii otázek, po které konečně došli názoru, že se jedná o pouhý omyl. Tenhle „omyl“ však způsobil Stephanie slušnou újmu na psychice, jelikož se celou dobu bála, že ztratí svého otce. Nehledě na pocitech jejího otce. Zástupce společnosti Travelodge situaci okomentoval slovy, že už v minulosti takto zaměstnanci zabránili několika zneužitím, tentokrát se však spletli. Kdyby to však měli zopakovat, nejspíš by to udělali opět stejně.

Byla reakce oprávněná?

FOTO: Otec se naštval, když našel dceřinu erotickou hračku! O co doopravdy šlo?

Po kom děti dětí inteligenci?

Hloupý otec? Nevadí! Inteligenci dítě dědí po matce, tvrdí vědci! Proč tomu tak je?

reklama