Extrém

26. června 2017 10:57

redakce Prima Lajk

FOTO: Páreček gayů zopakoval svou fotku po 24 letech a lidé z ní teď totálně šílí! Co je tak dostalo?

Kvůli téhle fotce lidé vytahují kapesníčky. Dojme i vás?

Nick Cardello (54) a Kurt English (52) se potkali v roce 1992. Jsou spolu tedy už přesně 25 let, mají po svatbě a žijí šťastně na Floridě. Nedávno se každopádně rozhodli oslavit své výročí tím, že vyrazili do Washingtonu na tzv. Pride pochod. Několik dní před samotnou cestou však začal jeden z mužů sdílet staré fotky na Facebooku a jedna speciální fotografie lidi obzvlášť zaujala.

Bylo to foto páru z roku 1993, když se tehdy společně poprvé účastnili toho samého pochodu. Nick vysvětluje, že spousta lidí je citlivá na gay páry líbající se na fotkách, z toho důvodu je příliš nesdílejí. Tahle ale byla pro oba muže osobní, a tak se rozhodli, že ji letos zopakují.

Krátce poté, co obě fotky vedle sebe Nick sdílel opět na svém profilu, začaly mu chodit zprávy a lidé volali, že se jeho fotka stala virální. Většina reakcí děkovala a byla dojata faktem, že spolu pár vydržel takhle dlouho. Nejretweetovanější poznámkou se stalo foto se sarkastickým textem „je to jen období“. Lidé si tak v tomhle "obyčejném" páru našli novou inspiraci a oba muži se teď těší velké pozornosti.

Sdílejte článek

Přečtěte si také