Extrém

29. prosince 2016 12:39

Tereza Javorová

FOTO: Pes na Vánoce tajně sežral celou krůtu. Takhle vtipně dopadl! Lehl si a nemohl se hýbat. Lidé se nad jeho fotkou neskutečně smějí...

Měla to být večeře pro celou rodinu. Malý pes jménem Bubba se však neudržel a tajně ji celou spořádal! Takhle dopadl!

Na Vánoce se přejídá skoro každý, ale tento roztomilý psík jménem Bubba to přece jen přehnal. Jeho rodina chystala na další den slavností večeři a podle tradice se měla servírovat krůta. Vše bylo připraveno na další den a rodině se už sbíhaly sliny. Jenže nejen jí. Bubba se v noci tajně vplížil do kuchyně a obří krůtu pro celou rodinu sám spořádal!

Je vůbec s podivem, že se tolik masa do tak malého psa vešlo. Bubba však na svoje obžerství tvrdě doplatil. Jídlo ho zmohlo natolik, že si lehl a nemohl se několik hodin hýbat! Navíc vypadal jak nafouknutý balon. Když ho jeho majitel našel, zůstal v šoku. Naštěstí ale udělal fotku, která se okamžitě stala hitem internetu.

Lidé s Bubbou soucítí a píší komentáře, ať si z toho nic nedělá, že takto po Vánocích vypadají taky. Nutno podotknout, že Bubba svoje grandiózní přežrání přežil, a rodině se dokonce na večeři podařilo sehnat novou krůtu.

---

Podívejte se na vtipnou galerii zvířat, když se vylekají.

Sdílejte článek
Štítky pes rodina večeře Vánoce krůta

Přečtěte si také