Extrém

14. července 2016 15:26

redakce Prima Lajk

FOTO: Poslankyně hlásá, že gayové chtějí sex s dětmi. Hackeři se jí pomstili a šíleně sprostě zmasakrovali její web!

Poslankyně za ČSSD Pavlína Nytrová vystoupila proti rozhodnutí Ústavního soudu ohledně osvojení dětí v registrovaných párech.

Její stranická kolegyně a ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová ji už vyzvala, aby opustila řady sociální demokracie a od prohlášení Nytrové se distancovala.

Teď přišel útok od hackera, který zaútočil na web Nytrové a napsal jí tam: „Na sepisování nějakýho úžasnýho prohlášení nemám náladu. Takže jenom: jdi do prdele ty homofobní krávo. Spletla sis století.“ Autor se podepsal jako „Zlý anarchista“. Pod text také doplnil tvrzení, kterým Nytrová svoje názory podporovala: „Radil mi internet a moje srdce.“

Poslankyně například nebyla schopná dodat jak Českému rozhlasu tak časopisu Respekt relevantní zdroje pro svá tvrzení a oháněla se selským rozumem, komentáři z internetových diskuzí a následováním svého srdce. V galerii najdete printscreeny z hacknuté stránky:

Sdílejte článek
Štítky Hacker Web ČSSD sex Český rozhlas Obrázek Ústavní soud České republiky Michaela Marksová-Tominová sprostý Pavlína Nytrová

Přečtěte si také