Extrém

13. srpna 2015 11:18

redakce Prima Lajk

FOTO: Poznejte pět rozdílů, Íránec je kopií Michaela Jacksona!

Když bylo Abbasu Sharhanimu teprve 16, utekl z rodného Íránu a po strastiplné cestě přes oceán se dostal do Austrálie. Tam ho jako uprchlíka zadrželi. Ve vazbě si lidé kolem něj všimli, že vypadá přesně jako král popu, kterého do té doby mladík neznal!

Když ho po třech měsících pustili, začal se o hvězdného zpěváka zajímat. Svého vzhledu navíc dokázal využít a začal se živit jako Jacksonův imitátor. Narovnává si vlnité vlasy a dokonce podstoupil plastiku nosu, aby byl svému novému idolu blíž.

Právě příběh dvacetiletého rádoby Jacksona zaujal dokumentaristy, kteří o něm natočili snímek. Překvapilo je, že Abbas o králi popu slyšel poprvé až v Austrálii, ale velice rychle se naučil jeho ikonické pohyby, aby je mohl předvádět na pódiích po celém státě.

I přes slávu, která Abbasovi v tuhle chvíli nechybí, se cítí osamělý. Rodina s ním nesouhlasí a nechápe, proč se snaží dostat do role známého zpěváka. „Je těžké být tak daleko, ale snažím se dělat to, co dělám. Tanec je moje vášeň,“ říká reinkarnovaný Michael Jackson.

Sdílejte článek
Štítky Austrálie král Írán vzhled Michael Jackson pop uprchlík osamělý

Přečtěte si také