Extrém

4. listopadu 2015 14:40

redakce Prima Lajk

FOTO: Rakovina není sexy! Odvážná žena šla do boje proti hezkým kampaním, ukázala, jaké to je mít rakovinu prsu!

Šestatřicetiletá Jenn, která trpí rakovinou prsu, se rozhodla, že lidem odhalí, jak to doopravdy vypadá, když máte rakovinu prsu. Protože mnozí nevědí, jak děsivé je s touto nemocí zápasit.

Na internet tak vyslala fotku, která ukazuje její hrudník po 35 zákrocích, kdy jí lékaři nemocné prso ozařovali. Na obrázku je jasně vidět, jak bolestivé to musí být! Prso je celé zarudlé a s napjatou nebo poškozenou kůží.

K fotce napsala: „Rakovina není sexy.“ Tím narážela na kampaně, kde se ženy svlékají, nebo se v nich objevují celebrity. „Není to o záchraně prsou. Není to o dnu bez podprsenky, který je stejně jen důvodem pro to, aby ženy postovaly sexy fotky svých bradavek rýsujících se pod oblečením. Jsou to jizvy, nevolnosti, bolest, plešatění, spálená kůže a zlomená srdce,“ vyjádřila se statečná žena a dodala: „Je vám z toho špatně? Mělo by.“

Fotka už dostala přes 150 tisíc lajků a stala se hitem internetu. Dostala spoustu pozitivních komentářů a začala se šířit. To přesně žena chtěla. „Nemoc se propojila se sexem, aby se o ní zvýšil zájem, ale právě kvůli tomu teď společnost ignoruje brutální, hnusnou realitu, jakou rakovina prsu a její léčba přinášejí,“ řekla Jenn serveru MailOnline.

Sdílejte článek
Štítky rakovina prsu kůže Internet Mail Online

Přečtěte si také