Extrém

16. února 2017 15:02

redakce Prima Lajk

FOTO: Sedmiletá holčička poprosila šéfa Googlu o práci. Dostane vás, co jí odpověděl!

Nikdy není dost brzy na to, začít si budovat svou kariéru.

Sedmiletá Chloe Bridgewater má o své budoucnosti téměř jasno! Rozhodně by chtěla pracovat v Googlu! A za svým snem si jde velmi nekompromisně. Přestože teprve nedávno nastoupila do školy, již nyní poslala do Googlu žádost o práci. Byl to její druhý dopis v životě. Ten první posílala Otci Vánoc, anglickému Ježíškovi. Milou žádost umístil následně její otec na internet, kde se stala virální senzací. "Jmenuji se Chloe a až vyrostu, chtěla bych pracovat v Googlu. Také bych chtěla pracovat v továrně na čokoládu a plavat na olympijských hrách," začíná mladá dívka svůj dopis.

A proč by chtěla malá Chloe pracovat právě v této společnosti? "Můj táta mi říkal, že když budu pracovat v Googlu, budu moc sedět v sedacích vacích, jezdit po skluzavkách a řídit motokáry. Také mám ráda počítače a vlastním tablet, na kterém hraji hry," vysvětluje v dopisu. Její otec Andrew uvádí na pravou míru, že dceři radil, že by mohla pracovat v Googlu právě díky jeho zajímavým zaměstnaneckým benefitům.

Za svou statečnost se Chloe dočkala dokonce odpovědi od výkonného obchodního ředitele Googlu Sundara Pichaie. "Myslím, že když vydržíš tvrdě pracovat a budeš následovat své sny, můžeš si splnit vše, na co pomyslíš - od práce v Googlu po plavání na olympijských hrách." Pichai v odpovědi navíc dodává, že se bude těšit, až obdrží žádost od Chloe poté, co dodělá školu. Mladá školačka už má o perspektivním zaměstnání očividně postaráno!

Sdílejte článek
Štítky děti Google žádost o práci

Přečtěte si také