Extrém

10. července 2017 15:37

redakce Prima Lajk

FOTO: Šílená teorie okolo Přátel! Byl celý seriál pouhý sen? Tohle je důvod, proč si lidé myslí, že se Rachel vše jen zdálo!

Pamatujete si tu epizodu, ve které se Rachel vše jen zdálo?

Na začátku celé debaty je člověk s přezdívkou Ted Fox, který na Twitteru položil jednoduchou otázku. Sdílel fotku DVD obalu čtvrté řady Přátel a zeptal se, proč je Rachel jediná, kdo je vzhůru. Pak už jen stačilo připojit #FriendsGate a hra na nejšílenější teorie mohla začít.

Jako první na sebe nenechaly čekat nejrůznější vtípky. Lidé často zmiňovali fakt, že má pravděpodobně Chandler erekci. Dalšími tipy bylo, že Rachel patřila ve čtvrté řadě mezi nejživější postavy, nebo že se probudila s plánem, jak všechny otráví. Pak se ovšem do debaty připojil člověk, který se nad celou věcí SKUTEČNĚ zamyslel.

„Tady je co si skutečně myslím o celém seriálu. Rachel Green měla den před svojí svatbou sen. Nechtěla si vzít Barryho a tak ve stavu úzkosti snila o tom, jak utekla a seznámila se s pěticí přátel. Byl to způsob, jak se vymanit ze svého předem naplánovaného a nudného zbytku života,“ píše uživatel s přezdívkou „lovetherobot“. Na zbytek jeho teorie a další komentáře se teď můžete podívat v naší galerii.

Sdílejte článek

Přečtěte si také