Extrém

23. září 2016 15:37

Adéla Skřivánková

FOTO: Studentka se opila a poslala tenhle zamilovaný mail svému učiteli! Druhý den měla jít na zkoušku... Jak to dopadlo?

Na vejšce se stávají různé trapasy. Od usnutí na přednášce po propařené noci až po sex s ošklivým spolužákem během propařené noci. Jenže tenhle trapas je snad ten největší ze všech! Studentka poslala zamilovaný mail v opilosti svému učiteli...

McKenna Clark šla 13. září večer pařit s kamarády, i když měla druhý den odevzdávat důležitý úkol a jít na zkoušku. Jenže noc se docela zvrhla a McKenna neměla na školu ani pomyšlení. Kromě jejího učitele profesora Gramse. A nenapadlo jí nic lepšího, než mu napsat e-mail! I když nedával moc smysl, zpráva byla jasná. Dívka je do svého profesora zamilovaná! Co mu napsala?

Je nelegální se líbat ve vlaku, mluvení o počasí by mělo být ilegální. Nebo ne. Mělo by být legální se líbat ve vlaku, protože to je romantické. Profesore Gramsi, jmenuji se McKenna. Měla jsem pár Dr. pepperů a je mi fajn. Váš úkol je příliš těžký. Nemohu ho udělat. Je mi už lépe, protože Dr. Pepper už vyprchal. Právě přemýšlím nad úkolem, co jste mi zadal. Je nelegální líbat se ve vlaku, protože to je porušení bezpečnosti. Pokud se líbáte ve vlaku, musíte si uvědomit, že to může skončit nebezpečím. Kdyby se řidič líbal ve vlaku, kdo by pak řídil vlak. Nemáte zač.

Miluji vás.

Profesor studentnce na tento prapodivný mail neodpověděl a dívka už se na sociálních sítích nesvěřila, jak jí zkouška dopadla. Co myslíte? Líbali se ve vlaku?

Co vás ve škole nenaučili? Podívejte se do galerie.


Přečtěte si také