Extrém

18. dubna 2016 15:20

Tereza Javorová

FOTO: Tahle kráska má nejdivnější práci na světě. Za obrovské peníze ponižuje chlapy!

Atraktivní brunetka Ceara Lynch má pro mnohé zklamané ženy práci snů: profesionálně ponižuje muže. Jenže těm se to líbí!

Mladá žena z amerického Portlandu má asi tu nejdivnější práci na světě. Navíc skvěle placenou. Za těžké peníze profesionálně ponižuje muže. "začalo to tím, že mě jednou oslovil jeden trochu zvrhlý muž, jestli bych mu neposlala lavem mojí moči. Udělala jsem to," vypráví Ceara. Poté, co ji přistála na konto velmi tučná suma ji napadlo, že podobných zvrhlíků musí být víc. A začala prodávat veškeré nechutnosti, které byla schopná doma najít. Od svých špinavých kalhotech, přes chlupy z koupelny až po....raději si to domyslete.Jenže to jejím zákazníkům brzy přestalo stačit. Ceara proto začala uspokojovat jejich temnější touhy. Muže ponižuje, říká jim, jací jsou idioti, že mají malý penis nebo je rovnou kope do rozkroku. Její specialitou jsou ovšem fetišisti, kteří ujíždí na nohách. Ceara proto před webkameru počítače vždy položí svoje nohy a nechává muže, aby jí je na dálku lízali. Pro ty nejštědřejší pak dělá se svojí kamarádkou "live show".

Mimochodem, Ceara se má líp než kdejaká prostitutka. Pořídila si dva domy, zaplatila si vzdělání (které v Americe dosahuje astronomických výšin) a cestuje po světě. Pro někoho dream job, ale chce to silný žaludek...


Přečtěte si také