Extrém

20. října 2017 13:23

redakce Prima Lajk

FOTO: Tato studie ukazuje, které národy jsou nejlepší v posteli. Jak jsou na tom Češi?

V jaké zemi jsou ty nejlepší milenci a milenky?

Zajímalo vás někdy, v jaké zemi na světě si užijete v případě dovolené ty nejlepší postelové hrátky? V jakém státě najdete toho nejvášnivějšího milence nebo nejžhavější milenku? Tak právě na tuto otázku se rozhodli najít odpověď lidé ze seznamovacího serveru Saucy Dates a rozjeli velmi zajímavý průzkum. A jeho výsledky vás možná dost překvapí.

Stránka se pomocí internetového dotazníku zeptala téměř 23 tisíc lidí z celého světa na dvě otázky. Jaký byl váš poslední sex na stupnici od 0 do 10? A z jaké země byl váš poslední úlovek? Tato data pak dali na stránkách dohromady a vytvořili z nich graf těch nejlepší milenců a milenek podle národnosti.

Ty největší mužské mistry v postelových hrátkách pak podle výsledků najdete v Austrálii, Spojených státech či Jižní Africe. Na nejšikovnější holky pak narazíte nepřekvapivě ve Francii, Itálii, a dokonce i v Kanadě. Vůbec nejhorší sex pak zažijete podle všeho v Novém Zélandu. Česká republika se v grafu, zřejmě kvůli nedostatku dat, vůbec neumístila. Je pak otázka, zda se podobná studie nedá brát v této formě pouze s nadhledem. Co myslíte, sedí to?

V jaké zemi jsou v sexu nejlepší?, Foto: Saucydates.com

Sdílejte článek
Štítky svět milenci Sex studie graf

Přečtěte si také