Extrém

14. června 2016 13:43

Tereza Javorová

FOTO: Tuhle novou Star Wars vychytávku musíte mít! Co to je? Pozor, není to vibrátor!

Jste skalním fanouškem Star Wars a jeho merchandisingu děláte už pár let slušného sponzora? Tak tuhle stylovou novinku rozhodně musíte mít! Její Síla vás bude provázet doslova na každém kroku...

Byly tu už Star Wars boty, tužky, hrnky, postavičky, meče, samozřejmě trička... ale něco na trhu stále chybělo. A pozorní němečtí sousedé si toho všimli. Podle obrázku vás možná jako první napadl Star Wars vibrátor. Ale na ten si dychtivé fanynky ještě budou muset chvíli počkat...

Zatím budete moci poznat pravého Star Wars fanouška podle čichu! V Německu totiž vyrobili první Star Wars parfém. A můžete si rovnou vybrat ze tří přísných variant. Chcete vonět jako Jedi? Amidala? Nebo snad jako celé Impérium? Není problém.

Kde ale tyhle super vychytávky sehnat? No... v tajné Říši... přesněji řečeno v německé DM drogerii za asi 20 euro.

Parfém Star Wars Jedi podle výrobců vyzařuje pozitivní energii a má být výraznou mužnou vůní. Kloubí se v něm vůně mandarinky s pikantní vůní černého a růžového pepře. Ty jsou doplněné lehkou nuancí santalového dřeva. Aroma zvyšuje jantar a pačuli.

Parfém Star Wars Empire by měl být velmi výrazný a mocný. Orientálně-dřevitá vůně v sobě skrývá tóny limetky, bergamotu, santalového dřeva, jablka, jantaru i tonka bobů.

Jediná vůně pro ženy Star Wars Amidala je příjemně ovocně-orientální a je plná smyslnosti a elegance. Nabízí vůně mantarinky, poměrančových květů, santalového dřeva, jablka i vanilky.

Sdílejte článek
Štítky vychytávka dřevo Německo Star Wars vibrátor parfémy vůně

Přečtěte si také