návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Extrém

FOTO: Týpek použil obyčejný gel. Na hlavě mu ale vyskákaly tyhle nechutné boláky! Co se stalo?

Používáte gel na vlasy? Tenhle mladík kvůli němu o všechny přišel. A nejen to!
Vydáno: 03.03.2017
Mladíkovi vyskákaly na hlavě nechutné boláky.
Mladíkovi vyskákaly na hlavě nechutné boláky. Autor: profimedia.cz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Čtyřiadvacetiletý Lee Hardy z anglického města Leeds si koupil v obchodě běžný gel na vlasy. Výsledek ale rozhodně nebyl takový, který očekával. A mladíka vůbec nepotěšil. Kosmetický přípravek ho totiž zbavil téměř všech vlasů. Na hlavě mu zůstalo jen několik chomáčů, s nimiž rozhodně žádnou parádu neudělá. Kromě toho se mu začala odlupovat z hlavy kůže, vyskákaly boláky i nechutná vyrážka. A to žádnou alergií netrpí. 

Článek

Angličanovi vše způsobil běžný gel na vlasy, kterým si začal zpevňovat účes v lednu. Již po pár použitích mu však bylo jasné, že něco není v pořádku. Nejprve ho začala šíleně svědět pokožka hlavy, poté mu neuvěřitelně rychle vypadaly všechny vlasy. Když požádal firmu o odškodnění, rozhodně nečekal, že mu jako kompenzaci nabídne dva vouchery k dalšímu nákupu jejich produktů. Ten už si však Lee rozhodně rozmyslí! 

Nemoc ji připravila o vlasy

GALERIE: Kvůli nemoci přišla o všechny vlasy! statečná teenagerka ale zahodila paruku a inspiruje holou hlavou! Líbí se vám?

Dívka je teď místo dlouhých vlasů téměř plešatá.

FOTO: Tohle je nejděsivější prodloužení vlasů v historii! Podívejte se, jaký hnus zbyl nebohé dívce na hlavě!

Článek je zařazen v: kosmetika , neštěstí , gel