FOTO: Vdaná učitelka míří do vězení za orální sex na studentce! Kolik let si slízne?

Učitelka míří do vězení za orální sex na studentovi.

Vdaná bývalá učitelka ze základní školy v New Jersey míří na necelých pět let do vězení, protože dělala orální sex 15leté studentce. Rozhodl tak soud, který ženě udělil přísnější trest i proto, že šlo o ohrožování zdraví dítěte, a žena navíc porušila několik soudních zákazů.

36letá učitelka Coyle-Mitchell si prý se studentkou vyměňovala několik sprostých emailů a zpráv předtím, než si začaly i fyzicky. Orální sex jí měla provést nejméně jedenkrát v roce 2015. Učitelka byla následně propuštěna na svobodu, kde využila Facebooku k tomu, aby očistila své jméno. Nařčení prý bylo falešné a ona je nevinná, tvrdila tehdy ve svém příspěvku. O měsíc později byla znovu zatčena, protože porušila soudní zákaz a kontaktovala 15letou dívku znovu skrz telefonáty a zprávy. Bývalá studentka jí neodpověděla.

Teď ženu čekají čtyři roky a tři měsíce ve státní věznici, musí se vzdát učitelské licence a po výkonu trestu se bude muset zaregistrovat jako sexuální predátor. Tohle orální potěšení ji zkrátka přišlo hodně draze.

Sdílejte článek
Štítky policie vězení vztah orální sex učitelka studentka

Přečtěte si také