FOTO: Ve škole ji nepoznali! Tahle dívka zhubla během roku 90 kg a je z ní sexy kočka! Jak to dokázala?

Jennifer (22) se proměnila k nepoznání. Během 12 měsíců se jí podařilo zhubnout 90 kilogramů.

Studentka na své 21. narozeniny vážila neuvěřitelných 157 kilogramů. O rok později se pyšní váhou 67 kg. Kdysi postrádala energii, sebedůvěru a skrývala se za zavřenými dveřmi místo toho, aby šla ven s přáteli. Po roce snažení už se však nemusí být vyjít z domu.

Zlom přišel, když byla na cestách v Evropě. Při procházkách po městech byla rázem unavená. „Bála jsem se jít na nákupy. Obávala jsem se toho, že stejně nenajdu nic, co by mi padlo,“ přiznala dívka. Jeniffer přiznala, že jedla převážně sacharidy. „Nevydržela jsem dvě hodiny bez jídla,“ svěřila se.

Jenže v 21 letech si položila otázku, kde asi bude za 10 let, když bude s tímto režimem pokračovat. A tak absolutně změnila stravu. Zaměřila se na jídelníček s vysokým obsahem bílkovin. Sacharidy omezila na minimum a přidala co nejvíce rostlinné stravy. Podařilo se jí tak zhubnout 15 kg. Následně podstoupila chirurgický zákrok – podvázání žaludku. Díky tomu už nebyla tak hladová.

Během následujících 6 měsíců od operace se jí povedlo zhubnout takřka 60 kilogramů. Opět se tehdy vrátila do Evropy na dovolenou. Najednou viděla tu neskutečnou změnu. Byla plná energie a chuti do poznávání nových míst.

Sdílejte článek

Přečtěte si také