Extrém

24. července 2015 12:07

redakce Prima Lajk

FOTO: Ve zlatém mercedesu pašovala 6 kil kokainu. Chytli jí, protože až moc flirtovala s celníky!

Koketa Anett Pikula si myslela, že jí projde pašování drog, když použije svoje ženské zbraně na strážce hranice mezi Mexikem a USA. Jenže se spletla. Mužům to přišlo podezřelé a pes pak v jejím autě vyčmuchal drogy v hodnotě skoro tří a půl milionu korun.

I když si pašování kokainu hezky nalajnovala, nevyšlo jí to. Z Mexika mířila do americké Arizony a na hraničním přechodu podstoupila celní kontrolu. Jenže byla až moc povídavá. To vzbudilo v celnících podezření, že by se zlatým mercedesem nemuselo být něco v pořádku. Takže Anett ze základní kontroly poslali na druhou, důkladnější.

Anett flirtovat umí, nebo si to aspoň myslí.

Pes, kterého si celníci vzali na pomoc, je upozornil na drogy skryté v autě. Muži pak pod kapotou nóbl auta objevili skoro šest kil bílého prášku. Vnadnou pašeračku teď vyšetřují americké úřady a celníci zabavili její auto i vzácný náklad.

Flirtování tak ženě, která vlastní dům za osm milionů korun v arizonském Phoenixu, nevyšlo. Fotky na sociálních sítích ukazují, že si nežila špatně. Teď se ale zdá, že se na pláže, kde se fotila dřív, hned tak nedostane.

Do kufru se to prostě nevešlo.

Sdílejte článek
Štítky drogy Mexiko Mercedes kokain auto Mercedes-Benz Phoenix USA Arizona flirt drogy Mexiko

Přečtěte si také