Extrém

25. října 2016 11:25

Tereza Javorová

FOTO: Voják zjistil, že ho žena během jeho mise podvedla se 60 muži. Takhle se nevěrnici pomstil!

Zatímco on bránil vlast, ona ho podváděla. Jenže ne se znuděným sousedem, ale se 60 muži! Když to voják zjistil, takhle se své ženě pomstil...

Vypadali jako pár snů. Brali se z lásky a měli krásnou svatbu. Jenže pár týdnů po vdavkách začala mít jeho manželka problémy se spaním. Začala tak navštěvovat doktora a její manžel, mladý voják, byl rád, že se stará o své zdraví. Jen mu bylo trochu divné, že návštěvy u doktora probíhaly nějak moc často a jeho žena byla na vyšetření skoro obden. Ale co, hlavně že bude zdravá, pomyslel si voják.

Další podezření přišlo, když jeho žena propadla nakupovací mánii. Každý týden jezdila za město do nákupního střediska, kde byla klidně i celý den. I to voják překousnul a nepídil se potom, co každý týden nakupuje.

Jenže pak byla jeho jednotka povolaná do akce a voják musel odjet do Koreje. A tam dostal šokující zprávu. Zkontaktovala ho jeho tchýně i sestra jeho manželky s tím, proč jim to celou dobu tajil. Voják nechápal, o čem mluví. Přece to, že je gay! Voják zůstal v šoku. Po krátké konverzaci se svými příbuznými pochopil, že jim jeho žena namluvila, že je gay, a tím pádem může spát s kým chce. A dohromady to bylo víc než 60 mužů!

Otřesený voják podal okamžitě žádost o rozvod. Jeho žena mu totiž ještě v hádce prozradila, že je navíc těhotná a dítě není jeho. U soudu však dělala scény a odmítla jít na testy DNA, aby se potvrdilo, že dítě vojákovi nepatří.

Obhájce podváděného muže nakonec ženu donutil se přiznat a soud tak nařídil rozvod, zakázal jí kontaktovat svého, teď už bývalého muže a nevěrnice nedostane ani korunu ze společného majetku. Skončila tak sama, bez peněz a s nemanželským dítětem. Tomu se říká karma.

♥♥♥

Nechceme vás k ničemu nabádat, ale jak se pomstít za podvádění? Podívejte se do galerie.

Sdílejte článek

Přečtěte si také