Extrém

27. července 2015 11:41

redakce Prima Lajk

FOTO: Vytrhl mi z úst kus masa! Teprve dvacetiletá dívka promluvila o domácím násilí

Kate chodila s přítelem Kylem jen pár měsíců, když jí narval dva prsty do krku a z horního patra jí vyškubl kus masa! Vyděšená dívka to nenechala být a násilnického přítele předala policii.

Ten sice ve vězení neskončí, ale čeká ho terapie a neplacené práce. Kate se rozhodla, že o své zkušenosti promluví, aby pomohla jiným ženám, které zažívají domácí násilí. Chce, aby ženy poznaly, že mají doma hrubiána, ještě než dojde na nějakou krvavou scénu.

„Byl to perfektní přítel,“ říká o začátcích vztahu Kate. Jenže z pana dokonalého se Kyle brzy změnil v dominantního kontrolora, který jí zakazoval setkávat se s kamarády a nosit oblečení, které by mohlo přitáhnout jiné muže.

Později se přidaly urážlivé esemesky a tehdy se Kate rozhodla vztah ukončit. Jenže Kyle ji udeřil zezadu do hlavy a aby nekřičela, strčil jí do pusy prsty. Potom už jen Kate uslyšela lupnutí, a když Kyle prsty vyndal, všude byla krev. Potom ji z auta vyhodil, aby krev nepotřísnila sedačky.

Pak jí nabízel pomoc, ale dívka odešla do kanceláře ochranky na kampusu univerzity, kde pro ni zavolali záchranku. „Musíte poznat varovné znaky. Kdybych s ním zůstala, tohle by trvalo roky,“ říká Kate.

Takhle vypadala Kate po útoku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také