Extrém

24. prosince 2015 12:46

redakce Prima Lajk

FOTO: Z bečky kráskou. Žena hubla 6 kilo za měsíc, ale to nestačilo. Nakonec musela pod skalpel!

Teprve dvacetiletá Kaitlyn Smith vážila neuvěřitelných 187 kilo, lékaři jí proto doporučili, aby podstoupila zmenšení žaludku a zastavila tak tloustnutí, které by vedlo k těžkým zdravotním problémům, ale Američanka se rozhodla jinak...

Zašla za expertem, který radí, jak zhubnout do plavek. Ten měl tentokrát dost těžkou práci, ale nakonec sestavil Kaitlyn jídelníček a naplánoval cvičení. Nebožačka musela chodit do fitka šestkrát týdně! Tím se jí podařilo dosáhnout hubnoucího tempa zhruba šest kilo za měsíc, takže za patnáct měsíců shodila přes devadesát kilo. Jenže na těle jí zůstala hromada povislé kůže, kterou teď nevyplňoval žádný tuk. Nicméně ošklivý pohled na tělo nebyl tím jediným, co dívku trápilo. Kůže se zanítila, zapáchala nebo byla podrážděná.

„Shodíte tolik kil s tím, že se chcete cítit dobře ve své kůži, ale nakonec se cítíte, jako byste seděli v té staré schránce, ze které se chcete dostat ven,“ popisuje Kaitlyn pocity, které v ní povislá kůže vyvolávala.Takže přišli na řadu chirurgové, kteří z dívčina těla odstranili patnáct kilo kůže! Kaitlyn je tak konečně spokojená se svým vzhledem, i když jí na těle zůstaly jizvy, a spravuje blog, který má pomoct lidem, aby se odhodlali zhubnout. Sleduje ji už více než 55 tisíc lidí, takže doufá, že by ji tenhle projekt mohl začít i živit.


Přečtěte si také