Extrém

19. září 2019 14:41

redakce Prima Lajk

FOTO: Žena masturbovala při představení hvězdy Avengers! V divadle se udělala hned dvakrát…

Žena se v divadle udělala při představení hvězdy Avengers Toma Hiddlestona.

Na Broadwayi momentálně běží chválené divadelní představení Zrada slavného režiséra Jamie Lloyda podle hry dramatika Harolda Pintera. Hlavní roli v představení pak nehraje nikdo jiný než oceňovaný britský herec Tom Hiddleston, kterého diváci nejlépe znají jako Lokiho z Avengers.

Herec se pochopitelně těší velké oblibě obzvláště u žen, co se však přihodilo na jednom z jeho představení, je ale přece jen už dost za čárou. Popis celé události pochází od člověka, který k divadelní hře na Twitteru napsal recenzi.

Ve zkratce si muž všiml, jak se žena o pár sedadel vedle začíná v sedačce trochu vrtět a otáčet. Po chvilce se sedačka začala třást, žena však nevydávala žádné extra hlasité zvuky. Po pár minutách udělala jen lehké: „Ha!“ a tím vše skončilo.

Nebo si to alespoň myslel. O nějakou chvíli později totiž žena pokračovala v druhém kole, přičemž už se otáčeli i další lidé v nejbližším okolí, zbytek sálu ale seděl moc daleko, takže nic neslyšel. Hru samotnou to navíc příliš nerušilo. Muž se tak ani neodvážil chodit pro obsluhu divadla, protože sám vlastně nevěděl, co na to říct. Žena po skončení zatleskala a rázem rychle odešla. Pokud by vás zajímal kompletní popis celého tohohle roztomilého zážitku, najdete jej v příspěvku nahoře.

Sdílejte článek
Štítky hra divadlo orgasmus masturbace Broadway představení Tom Hiddleston

Přečtěte si také