Extrém

28. července 2015 11:36

redakce Prima Lajk

FOTO: Žena zhubla 85 kilo. Říkali jí, že lže, tak ukázala neuvěřitelné zbytky vytahané kůže

Fotka jako důkaz. Novozélanďanka Simone Anderson vážila skoro 170 kilo, během roku se jí podařilo shodit polovinu svojí váhy a nové tělíčko ukázala na Instagramu. Objevili se ale lidé, kteří jí to štěstí nepřáli.

Simone měla s váhou vždycky problémy a tak se rozhodla s obezitou jednou pro vždy skoncovat. Rok dřela a držela dietu. Z almary se stala princezna. Aby lidem ukázala, že zbavit se sádla jde, ukázala na internetu fotky před a po.

Ovšem nedostalo se jí jenom uznání. Objevily se hlasy, které říkaly, že si to všechno Simone vymyslela. Než aby vysvětlovala, že na obou fotkách je doopravdy ona, pověsila na internet i snímek, který ukazuje, že sice zhubla, ale po nadváze jí zůstala na památku ošklivě povislá kůže.

Takhle vypadá Simone dnes.

A kromě umlčení kritiků se jí dostalo i takových nadšenců, kteří byli ochotní ji finančně podpořit, aby si mohla zaplatit odstranění kůže. Takže Simone založila sbírku, kde jí může pomoct každý. Už se jí podařilo přes internet nasbírat více než čtyři tisíce novozélandských dolarů (což je asi 70 tisíc korun). Na operaci ale potřebuje pětkrát tolik.

Drastické hubnutí ale zanechá stopy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také