Extrém

30. června 2017 14:38

redakce Prima Lajk

FOTO: Ženu odsoudili za to, že přelstila kamarádku k sexu! Svedla ji na falešnou identitu a umělý penis

FOTO: Ženu odsoudili za to, že přelstila kamarádku k sexu! Svedla ji na falešnou identitu a umělý penis

Gayle Newland (27) byla podruhé odsouzena k trestu odnětí svobody za to, že přelstila svoji kamarádku a spolužačku k sexu. Její příběh je přitom takřka k neuvěření.

Gayle se od mládí prý potýkala s vnitřní nejistotou a faktem, že ji přitahovali lidé stejného pohlaví. V 15 letech si tak vytvořila falešnou identitu muže, který byl nemocný, měl za sebou několik operací a svůj vzhled skrýval pod vrstvami oblečení.

Pod touto identitou se později na univerzitě seznámila online s jednou ze svých spolužaček, asi rok si telefonovaly a chatovaly, mezitím se Gayle spřátelila s dívkou i osobně, byť svoji druhou identitu nikdy neodhalila. Když se po roce poprvé sešla dívka s Gayiliným alter egem, byla dívka nucena mít celou dobu pásku přes oči. K sexu poté Gayle používala náhražku penisu včetně připojených varlat.

Při jejich posledním střetu si však dívka strhla pásku z očí a v tom přišel šok, když si uvědomila, že za zdeformovanou maskou muže není nikdo jiný, než její spolužačka Gayle. Nebylo to přitom poprvé, co narušená žena takhle někoho přelstila k sexu.

Takhle to vypadá, když se sex na jednu noc nepovede:

Sdílejte článek
Štítky trest Sex Penis převleky lesbička

Přečtěte si také