Extrém

13. května 2019 11:46

redakce Prima Lajk

GALERIE 18+: Chlapec si skřípnul prst na školních záchodech. Tyhle obrázky vyděsí každého rodiče

Tak tohle je jako noční můra. Sedmiletý chlapec šel ve škole na záchod, ale když se vracel, skřípnul si prst ve dveřích takovým způsobem, že mu kus odpadl.

Ani ve snu by nejspíš žádného rodiče nenapadlo, že se jeho dítě může tak vážně zranit ve škole při cestě na toaletu. Sedmiletý Rhys šel jenom na záchod, tam se mu stala děsivá nehoda, kdy si přibouchnul malíček ve dveřích. A přišel tak o dva milimetry prstu! I když kousek prstu spolu s nehtem doktoři měli k dispozici, nedokázali ho už obnovit. Kluk tak přišel o část svého malíčku. A to přestože hned po nehodě běžel zakrvácený za učiteli na venkovní hřiště. Ti ale místo toho, aby zavolali sanitku, jenom Rhyse posadili na židli a zavolali jeho rodičům.

Matka malého Rhyse trvá na otřesném přístupu školy. „Trvalo deset minut, než se muž dostal k našemu synovi. Rhysovi nedali ani obvaz, ani nevolali sanitku. Až když dorazil, zjišťovali, kde je zbytek prstu. Našli ho ležet na záchodě na podlaze,“ zuří matka. Kdyby kousek prstu uchovali v ledu, nemusel by o něj přijít. V podobných případech se doporučuje dát oddělenou část těla například do látky a ponořit do nádoby s ledem, aby se zachovala. Namísto toho však prst jenom obmotali látkou a dali do ledničky. První pomoc tak ve škole úplně selhala…

Sdílejte článek

Přečtěte si také