Extrém

7. října 2016 16:50

redakce Prima Lajk

GALERIE 18+: Hrůza! Žena si nechala po kojení upravit prsa. Po zkažené operaci ale vypadají katastrofálně!

Chtěla se po mateřství cítit lépe. Místo toho se bojí před svým manželem ukázat nahá.

Australanka Kayla Cole nebyla po odkojení svých dvou ratolestí spokojená se svými prsy. Byla povislá a vypadala prý jak pytle z kůže. Chtěla si tak zvýšit sebevědomí nákladnou plastickou operací, která stála v přepočtu 200 tisíc korun. Nechtěla obří umělá prsa jako některé blondýny, jen prsa běžné velikosti, které jí vrátí její staré sebevědomí. Jenže místo dokonalého poprsí se dočkala té nejhorší noční můry.

Plastický chirurg totiž dnes již běžný zákrok zpackal naprosto nemyslitelným způsobem. Po třech měsících po operaci byla totiž její prsa stále nerovnoměrná a prsní dvorce jinak veliké. Doktor nejdříve prohlásil, že taková situace může po pár měsících ještě nastat a její stav se bude zlepšovat. Jenže to se nestalo. Kayla vidí, kde se implantáty nacházejí a pohybují se na místech, kde by vůbec neměly být. Navíc se jí rozestoupily strie, implantáty jí způsobují bolest, a když má na sobě tričko s výstřihem, jsou na prsou dokonce vidět jizvy.

Kayla je tak nyní nešťastná a její sebevědomí je na úplném dně. Prsa se jí zdají odporná a stydí se kvůli tomu svléknout i před vlastním manželem. Jiný specialista jí navíc potvrdil, že původní chirurg udělal řadu nemyslitelných chyb a potřebuje nutně druhou operaci. Ta však stojí dalších 50 tisíc, které žena momentálně nemá. Není divu, že se chystá zažalovat lékaře, který jí zákrok prováděl. Ten se sice ženě už omluvil a přiznal chybu, to ovšem v tomto případě nestačí. Ostatně, podívejte se na hrozivý výsledek operace sami.


Přečtěte si také