návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Extrém

GALERIE: 5 nejnechutnějších filmů, které byste měli alespoň jednou vidět! Věděli jste, jaký film všichni nenávidí?

Na tyhle filmy se zvládnete podívat jen jednou.
Vydáno: 16.05.2018
Nechutné filmy, které musíte vidět 1
Nechutné filmy, které musíte vidět 1 Autor: Artisan Entertainment
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Některé filmy jsou opravdu zlé. Jenže přesně to je i jejich pointa. Mají být děsivé, nechutné, a zlé, protože jejich cílem je diváka urazit. Kupodivu ale i takové filmy stojí za vidění – tedy alespoň jednou.

Nepochybujeme o tom, že se mezi na zařadí i novinka dánského režiséra Lars von Triera The House That Jack Built, která má za sebou čerstvě premiéru na filmovém festivalu v Cannes a lidé zaplavili Twitter reakcemi a fotkami, jak sály masově opouští znechucení návštěvníci. Jestli toužíte po podobném zážitku, je následující výběr filmů přesně pro vás.

Od příběhů o dysfunkčních rodinách, až po ničím nemotivované násilí vedoucí k hotovým jatkám, tahle šestice filmů stojí za to vidět.

Článek je zařazen v: filmy , nechutné , Lars von Trier , The House That Jack Built , Cannes , Funny Games , Antikrist , lidé , umění