Extrém

10. října 2017 10:19

redakce Prima Lajk

GALERIE: Babička koupila vnučce dětskou knihu, pak zjistila, že je plná nadávek. Tahle sprostá zvířátka baví internet

Jeden tip na dárek pro vaše děti.

Znáte to, jste malí, přijede babička a přiveze vám dárek. Tahle šestiletá holčička od té své dostala kreslenou knihu se zvířátky a byla z ní vyloženě nadšená (kdo taky ne, v tom věku). Když ji ale otevřela, objevila slova a věty, jejichž smyslu tak úplně nerozuměla. Zmatená se proto zeptala rodičů, jestli by jí tuhle knihu s názvem „Kdyby zvířata uměla mluvit“ nepřečetli oni. A její matka Tiffany nemohla uvěřit svým očím. Babička nevěnovala vnučce jen tak ledajakou obrázkovou knihu. Téměř na každé stránce se totiž vyskytovalo nějaké sprosté slovo nebo nadávka.

Pro Tiffany to byla tak legrační „katastrofa“, že se o ni hned musela podělit na Twitteru. A společně s fotografiemi obrázků knihy zveřejnila i následující komentář: „Umírám! Matka koupila tuhle knihu mojí šestileté dceři a já jsem jí hned zavolala, abych se zeptala, jestli ji vůbec otevřela. Neudělala to.“ Vysvětlila taky, že když dcera začala knihu číst a nerozuměla určitým slovům, šla se zeptat otce, co znamenají. Ten se do knihy podíval a změteně se zeptal Tiffany, jestli už viděla, co její matka koupila. A jestli to měl být vtip. Na každé stránce bylo nějaké zvíře – pták, pes nebo lední medvěd – s bublinou, ve které bylo napsáno, co říkají. Je pravda, že pro dospělého by to mohlo být zábavné. Ne tak pro nevinné šestileté dítě.

Když Tiffany matce zavolala, ta ji jen informovala, že knihu vybrala v jednom populárním knihkupectví v USA. Jak už bylo zmíněno, na obsah se nedívala. Tahle příhoda nerozesmála jen Tiffany, ale i tisíce dalších uživatelů na Twitteru. Příspěvek se po zveřejnění dočkal 44 000 retweetů, 116 000 lajků a spousty vtipných komentářů. Podívejte se sami, jak moc je, či není kniha zábavná. A třeba si budete přát, aby byla novým přírůstkem i ve vaší knihovně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také