GALERIE: Bezdomovec se po 25 letech nechal oholit a ostříhat. Když se poté uviděl v zrcadle, hned se rozbrečel

Proměna, která vás dojme.

Jose Antonia ze Śpanělska se dříve živil jako elektrikář. Před 25 lety se však jeho život rozpadl jako domeček z karet a on od té doby žil na ulici. Bezdomovec se o svůj zevnějšek logicky celou dobu vůbec nestaral a na potřebné jídlo si vydělával coby hlídač parkoviště. Poté si ho ovšem všiml majitel tamního salonu Salva Garcia, jenž se specializuje na neuvěřitelné proměny a rozhodl se, že z něj udělá opět pohledného muže. A výsledek opravdu bere dech!

Tamní kadeřníci Joseho po letech konečně pořádně ostříhali, oholili či zastříhli obočí a on se po jejich zásahu proměnil ve zcela jiného člověka. Při prvním pohledu do zrcadla se pak ihned rozbrečel. Garcia mu pak navíc pořídil i nové stylové oblečení a Jose Antonia se rázem proměnil v hotového gentlemana a stárnoucího hipstera, co má sakra styl.

Tato proměna mu navíc od základu změnila život. Jose se později přiznal, že ho s jeho novou vizáží už nevyhazovali z žádné restaurace, a rozhodl se proto skončit se svým životem na ulici. Ihned si začal hledat práci a díky Garciovi získal finanční pomoc od anonymního dárce. Zdá se, že tento příběh má šťastný konec.

Sdílejte článek

Přečtěte si také