Extrém

16. prosince 2016 14:49

redakce Prima Lajk

GALERIE: Bizár! Rusko pořádá skutečné Hunger Games. Soutěžící musí přežít na ledové Sibiři a zabít…

Něco podobného je asi možná fakt jenom v Rusku.

Mysleli jste si, že děj slavné filmové série Hunger Games, v němž musí skupina náctiletých ve zvrhlé show bojovat o přežití a vzájemně se pozabíjet, je naprostou utopií? Tak to jste zapomněli na Rusko. Tamní miliardář a podnikatel Evgenij Pyatkovsky totiž společně s místní televizí připravuje velmi drsnou reality show, která je takřka klonem slavného filmu a půjde v ní o holé přežití!

V soutěži Game2: Winter bude bojovat o život 30 soutěžících, 15 žen a 15 mužů. Ti budou vysazeni do odlehlé mrazivé části Sibiře, v níž budou muset aktéři přežívat neskutečných 9 měsíců. Musí si tak sami obstarat jídlo, zásoby, střechu nad hlavou, prostě všechno. Povolené je pak podle oficiálních dokumentů v této hře naprosto cokoliv. „Všechno je dovoleno. Souboje, alkohol, vraždy, znásilňování, kouření, prostě vše,“ tvrdí tvůrci. I když se kvůli potravě počítá zejména se zabíjením zvířat, při možné tragédii či znásilnění dávají od všeho ruce pryč a nebudou prý nést žádnou zodpovědnost. Soutěžící by totiž měli pořád respektovat ruské zákony.

Soutěžící, kteří v mrazivých podmínkách Sibiře, kde se vyskytují i medvědi či vlci, přežijí celou dobu, si pak mezi sebou rozeberou výhru v přepočtu za 42 milion korun. Když však budou chtít soutěž vzdát, vždy mohou stisknout nouzové tlačítko a odejít ze soutěže. Bude tohle nejšílenější reality show všech dob?

Sdílejte článek
Štítky soutěž Sibiř galerie reality show Rusko Hunger Games soutěž Hunger Games skutečnost

Přečtěte si také