návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Extrém

GALERIE: Bizár! Žena je posedlá sbíráním vibrátorů. Sama je ale nemůže používat…

Její sbírku vibrátoru jí mohou mnohé závidět. I přesto si s oblíbenými hračičkami nikdy nemůže pořádně užít. Proč?
Vydáno: 31.05.2016
Dívka má hodně podivnou zálibu.
Autor: profimedia.cz Dívka má hodně podivnou zálibu.

Dvaadvacetiletá Catherine Cullen má hodně netradiční koníček. Sbírá totiž vibrátory a další erotické pomůcky. A že už má doma pořádný arsenál. Ve své sbírce už má totiž 26 vibrátorů, dvanáctkrát naleznete v její skříni dildo a 60 kousků erotického prádla včetně rajcovných kostýmků. Své zálibě se pak věnuje od 17 let a utratila za ni v přepočtu přes 140 000 korun. Jenže pokud byste čekali, že si sexuální pomůcky kupuje kvůli osobním hrátkám, jste na omylu.

Catherine totiž trpí bolestivou chorobou zvanou endometrióza, při níž se částečky dutiny děložní nachází mimo dutinu. Výsledkem je obrovská bolest, která se ozývá například při menstruaci či právě sexuálních hrátkách. Také samotný sex jí byl kvůli stavu dlouho zapovězen, díky silným práškům proti bolesti ho však již může praktikovat. Vibrátory a podobné pomůcky si ovšem pořád raději nedopřává. I přesto ovšem říká, že je sbíráním čehokoliv týkajícího se sexu doslova posedlá a vůbec jí nevadí, že nemůže tyto předměty používat. Se svým nezvyklým hobby tak zřejmě jen tak nepřestene.

Holky zpívají Tichou noc a sedí přitom na vibrujících sedlech!

VIDEO 18+: Holky sedí na vibrátorech a přitom zpívají Tichou noc! Podívejte se, jak si to dávají

Článek je zařazen v: bolest , vibrátor , dildo , erotika , hrátky , sbírka , Edward Cullen , závist

reklama