Extrém

5. září 2019 17:44

redakce Prima Lajk

GALERIE: Chlapci se zabodla do zad obří pružina z trampolíny. Fotky jeho zranění vám fakt neudělají dobře

Trampolína sice není nejbezpečnější věc na světě, nikdo by ale asi nečekal, že z ní vyletí obří pružina přímo do zad skákajícího dítěte...

Troufáme si tvrdit, že neexistuje dítě, které by nemělo rádo trampolíny. Tedy, možná až na 12letého Jamieho Quinlana z Anglie, kterému se při jednom takovém veselém skákání zabodla pružina do zad. Ano, čtete správně. Při jeho dovádění z trampolíny náhle jako kulka vystřelila 15centimetrová pružina rychlostí téměř 115 km/h a skončila chlapci v zádech těsně vedle páteře.

Jamie byl okamžitě sanitkou převezen do nemocnice, kde mu lékaři pružinu ze zad chirurgicky odstranili. V kůži mu po ní zbyla 5 centimetrů hluboká díra. Sám Jamie prozradil, že po zabodnutí pružiny cítil v zádech podivný, těžký tlak a v nemocnici byl hodně nervózní. Po operaci mu prý spadl obří kámen ze srdce, že je v pořádku a neutrpěl mnohem vážnější zranění. Doktoři tvrdili, že se nikdy s podobným případem z trampolíny nesetkali. Rodiče proto apelovali na ostatní, aby si dali větší pozor na své skákající děti.

Jamieho sice pustili z nemocnice hned druhý den domů, stačilo však kousek a celá situace mohla dopadnout mnohem hůř. Podívejte se sami.

Sdílejte článek

Přečtěte si také