Extrém

12. července 2017 18:27

redakce Prima Lajk

GALERIE: Děsivé! Puberťačka chladnokrevně zastřelila svou matku. S kamarádkou pak chtěly spálit dům i s jejím tělem!

Milovala ji, ale přesto ji zastřelila... tahle dcera asi nebude duševně úplně v pořádku.

Patnáctiletá vražedkyně Anna Schroederová z Illinois podle policie čekala s revolverem, až se její 53letá matka vrátí z práce domů. Když přišla, Anna jí údajně řekla, ať si dá přes obličej ručník, a pak po ní v obýváku vystřelila. Sama pak vypověděla, že po činu psala své kamarádce Rachel Helmové, aby se jí přiznala, že zabila svou matku. Když jí kamarádka nechtěla věřit, poslala jí podle policie navíc i fotografii mrtvého těla. Rachel okamžitě přijela k Anně domů, kde se obě dívky snažily odstranit krev z koberce. Další den zřejmě přesunuly matčino tělo z obýváku do ložnice, přikryly ji povlečením a vyrazily nakoupit více čisticích prostředků. Nakonec se ale rozhodly, že dům zapálí.

Rachel se pak se vším svěřila své matce, která ji vzala na vyšetřovací oddělení. Tou dobou Anna poslala své zesnulé matce děsivou zprávu na Facebooku. Doslova napsala: „Nevím, jestli mě právě teď můžeš vidět, ale pokud ano, chci, abys věděla, že jsi byla mou nejlepší kamarádkou. Nebyla jsem vždycky nejlepší dcerou a omlouvám se za to. Moc tě miluju, mami, a chci, abys věděla, že na tebe nikdy nezapomenu.“

Po Rachelině přiznání odvezli na stanici taky Annu, která se podle policisty zhroutila a připustila, že matku zabila. Policie Annu obvinila z vraždy prvního stupně a ze žhářství. Obě dívky byly vzaty do vazby a nyní čekají na soudní proces, který se uskuteční 8. srpna. Navzdory závažnosti činu bylo podle zákona rozhodnuto, že vzhledem k Annině nezletilosti stane před soudem pro mladistvé. Pokud bude odsouzená, může jít do vězení až na 21 let.

Sdílejte článek
Štítky vražda matka dcera

Přečtěte si také