Extrém

28. prosince 2016 11:59

redakce Prima Lajk

GALERIE: Dívka koupila bezdomovci jídlo. On jí podstrčil vzkaz, z kterého vám půjde mráz po zádech!

Udělala dobrý skutek. Od muže ovšem dostala vzkaz, který rozhodně nečekala.

Američanka a mladá maminka Casey Fischer šla jako vždy do práce do řetězce Dunkin Donuts, kde pracuje jako prodavačka. Cestou do práce však potkala bezdomovce jménem Chris, který se snažil zpěvem na ulici vydělat nějaké drobné. Žena mu nevěnovala pozornost a šla dál. Když se však o pár hodin později objevil před ní ve frontě a smutně přepočítával své drobné, už se nemohla koukat jinam.

Muž měl totiž pouze jeden dolar, Casey se proto rozhodla koupit mu kávu a jídlo ze svého. Chris byl radostí bez a mladé ženě byl neskonale vděčný. Šli si společně sednout k nedalekému stolu, kde si společně povídali. Muž jí vyprávěl o svém smutném osudu, o závislosti na drogách i smrti své milované maminky. Řekl jí také, že na takovou dobrotu a lásku není zvyklí a lidé jsou na něj většinou zlí. Když už Casey musela odejít, šťastný Chris ji zastavil a dal jí do ruky vzkaz na rozloučenou. Poté odešel.

Když si žena vzkaz později přečetla, běhal jí mráz po zádech. „Dnes jsem se chtěl zabít, ale díky vám už to neudělám. Děkuji vám,“ stálo na vzkazu. Mladá maminka neskrývala dojetí a ihned se s neuvěřitelným příběhem svěřila na Facebooku. Je pak důkazem toho, že i nepatrný dobrý skutek může druhému člověku téměř zachránit život.


Přečtěte si také