Extrém

22. prosince 2016 15:36

redakce Prima Lajk

GALERIE: Dívka popsala kamarádce nejdivočejší fekální historku všech dob. Tohle záchodové peklo je virálním hitem!

Tohle byste opravdu zažít nechtěli.

Veřejné záchody nejsou z logických důvodů u lidí příliš populární a většina z nás se jim snaží spíše vyhnout. Jenže když musíš, tak musíš. A někdy za to i velmi ošklivě zaplatíš. Přesně o tom se přesvědčila mladá Nicole McCourt, která se své nejlepší kamarádce pochlubila se svou nejtrapnější záchodovou historkou.

Nicole byla v obchodním centru na tradičních nákupech a stavila se zde mimo jiné na drink. Jenže netušila, že si omylem objednala detoxikační pitíčko a během několika minut se jí pořádně vyprázdní střeva. Žena doufala, že se prokletým veřejným záchodům vyhne. Nakonec ale byla ráda, že tam z obchodu vůbec došla. Na toaletě pak zažila opravdové peklo!

Kamarádce ve zprávě popisuje neuvěřitelná muka, i jak ji bolel a pálil zadek. Největší trapas ovšem přišel, když se dovnitř začala dobývat maminka s malou dcerou, která chtěla nutně na záchod. Nicole se po obrovské smršti nakonec vzepjala a ze záchodu se snažila odejít. Zápach byl ovšem tak odporný, že se ho snažila marně zakrýt deodorantem. Když pak dovnitř vešla malá holčička a viděla (nebo spíš cítila) uplynulou spoušť, ihned se prý rozbrečela. Rudá Nicola se pak dala ihned na útěk. Nejlepší kamarádka ovšem z jejího vyprávění dostala záchvat smíchu. A s ní nyní i celý internet.

Sdílejte článek

Přečtěte si také