návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Extrém

GALERIE: Dívka si chtěla prodloužit řasy, po alergické reakci jí ale všechny vypadaly! Podívejte se, jak strašně teď vypadá

Chcete husté řasy? Dejte si velký pozor! Tahle kráska dopadla naprosto příšerně. Alergická reakce způsobila, že vypadá jako angorák.
Vydáno: 28.02.2017
Layla Kilany málem oslepla - Obrázek 1
Autor: Instagram/ Layla Kilany Layla Kilany málem oslepla - Obrázek 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Layla Kilany varuje ženy před levnou kosmetikou. Sama se vydala na zhušetění a prodloužení řas na doporučení kamarádem. I když ihned po ošetření neměla sebemenší problém, druhý den se pro ni stal noční můrou. 24 hodin poté dívce oči tak napuchly, že takřka neviděla. Oči jako mrkací panenka krásce byly k ničemu. Na ulici by se jí lidé ihned lekli.

Uma Thurman šokovala svým vzhledem

Uma Thurman se proměnila k nepoznání! Co je to za zrůdu?

Během noci jí začaly oči pobolívat. Ránu už vypadalo jako po prohýřené noci se spoustou alkoholu. Na druhý den tak sotva viděla. „Byla jsem vyděšená,“ svěřila se Layla. Během týdne tak dívka navštívila třikrát očního, který jí předepsal hned několik očních krémů a mastí, které by zmírnily její bolest.

Layla tak nyní varuje, aby si ženy prodlužování řas rozmyslely, aby nedopadly tak jako ona. Nyní tak dívka pomalu ale jistě přichází i o své vlastní řasy. „Všichni říkají, že mi dorostou… Ale mám opravdu strach,“ svěřila se nešťastnice.

 

Podívejte se na aktuální vlasový trend:

 

Když ji miluješ, není co řešit.

PŘÍBĚH: Týpek požádal o přátelství holku tisíce kilometrů daleko. Padli si do oka a...


 

Článek je zařazen v: alergie