Extrém

13. února 2017 14:40

redakce Prima Lajk

GALERIE: DOJÁK! Dívka ztratila po záchvatech paměť, přesto se znovu zamilovala do svého přítele

Láska někdy opravdu překoná všechny překážky.

Devatenáctileté Jessice Sharman se vloni v březnu od základu změnil život. Mladá dívka už několik let trpí epilepsií, když se ovšem loni v březnu vracela se svým přítelem Richardem do práce, málem se jí nemoc stala osudnou. Žena utrpěla několik silných záchvatů za sebou, kvůli nimž kompletně ztratila paměť.

Jessica si ze svého života nepamatovala vůbec nic včetně svých rodičů či přítele. Když se k ní tedy v prvních chvílích vrhl milující partner, Jessica byla zděšená a bála se ho. „Mé vzpomínky začínají pohledem na muže vedle mě a pocitem strachu. Nevěděla jsem ani, kdo jsem,“ líčí Jessica. Když ji poté vzal Richard k rodičům, prožila ještě větší chvíle hrůzy. Začala ji objímat žena, na kterou si vůbec nevzpomínala. Když jí začala ukazovat fotografie z rodinného alba, uvědomila si, že ani neví, jak sama vypadá.

Po týdenním pobytu v nemocnici, kde jí lékaři řekli, že se jí paměť nemusí už nikdy vrátit, se snažila naučit vše znovu. S Richardem se ale chtěla rozejít. Nechtěla totiž trávit své chvíle s mužem, jehož vůbec nezná. Až po prosbě rodičů dala své velké lásce znovu šanci a on ihned prokázal, že je opravdu mužem jejího života. Byl trpělivý a začal ji brát na její oblíbená místa. Vyprávěl jejich zamilované i zábavné historky, dívali se na její oblíbené filmy a vysvětloval jí, proč jsou pro ni jednotlivá místa tak důležitá. Jessica k němu po čase znovu našla cestu a opět se do něj hluboce zamilovala.

Dnes už si tak bez něj opět nedokáže představit svůj život. Ze své minulosti si dívka stále nic nepamatuje, díky péči Richarda, rodiny a přátel je připravena začít nový život s novými vzpomínkami. Doufejme tedy, že se nenaplní hrozby doktorů, podle nichž existuje padesátiprocentní šance na další záchvat s následnou ztrátou paměti, a Jessica s Richardem se opravdu dočkali zaslouženého šťastného konce.


Přečtěte si také