Extrém

24. června 2019 14:52

redakce Prima Lajk

GALERIE: Drastická smrt! Chlapec zemřel poté, co ho vtáhl mlínek na maso. Z těchto brutálních záběrů mrazí

Teprve osmnáctiletý chlapec si chtěl přivydělat jako pracovník v továrně na klobásy ve Filipínách. Zaučoval se teprve dva týdny, stalo se mu to ale osudným...

Teprve ne mladý kluk Jomar Junco se rozhodl vydělat si nějaké peníze, proto se přihlásil do továrny na klobásy. Ovládat stroje na maso může být oříšek. A když člověk s takovou prací začíná, měl by mu vždy někdo asistovat. V tomhle případě se ale stala děsivá nehoda, když mladík přišel ráno do práce. Zachytil se totiž levou paží v mlínku na maso. Jiné zdroje uvádějí míchačku na maso. Mašina ho každopádně vtáhla dovnitř do svých útrob… Stalo se to v půl osmé ráno, sanitka však dorazila až kolem deváté… To už bylo bohužel pozdě.

Chlapec se uvnitř nejspíš udusil – doufejme, protože se mohl také rozmixovat – , protože se nemohl dostat ven. Smrt měl tak možná o něco málo šetrnější než kdyby ho stroj rozcupoval na kousky. Tělo samotné zůstalo neporušené. Když ho ale vyprostili, byl už mrtvý. Podle všeho nešlo o sebevražedný pokus, či vraždu, ale "jen" nehodu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také