Extrém

14. dubna 2016 16:17

redakce Prima Lajk

GALERIE: Dříve obézní maminka si vypěstovala neuvěřitelný pekáč buchet, přitom ani jednou nebyla v posilovně. Jak se jí to povedlo?

Po smrti svých dvou dětí našla útěchu v jídle. Po letech tloustnutí ale na sobě neuvěřitelně zamakat.

Jednatřicetiletá Victorii Szomolányi si prožila své. Před jedenácti lety totiž kvůli předčasnému porodu přišla o svá vytoužená dvojčata, jež nakonec zemřely 24 hodin po porodu. Žena se ocitla na psychickém dně a následné deprese se snažila potlačit prací a jídlem. Postupem let se tak z ní stala tělnatá žena, která svůj vzhled raději příliš neřešila. Tedy aspoň do chvíle, než se se svými dvěma dětmi vydala na dovolenou do Španělska. Pohled na ni v plavkách ji pak přesvědčil o tom, že se sebou musí začít něco dělat a svůj život od základů změnila.

Od základů proto překopala svůj jídelníček, přihlásila se na půlmaraton a začala pravidelně posilovat. Odmítala však vkročit do posilovny. Pořídila si proto domů odpovídající náčiní a začala trénovat podle fitness videí na Youtube. A výsledek je neuvěřitelný. Za pouhých osm měsíců zhubla z 82 kilogramů na 60 kilo a místo “pneumatiky“ má dokonale vyposilované břicho s pekáčem buchet, který jí může závidět i nejeden chlap. Ve svém snažení navíc tato frajerka ještě rozhodně nekončí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také