GALERIE: Dvě dívky šly do Tesca nakupovat v pyžamu. Na internetu za to čelí těmto drsným útokům!

Proč se holky rozhodly pro toto netradiční oblečení?

K netradiční situaci došlo v prodejně v anglickém Manchestru, kam přišla nakoupit dvojice žen. K nákupu ovšem zvolily netradiční outfit. Dívky totiž přišly do obchodu v pyžamu a županu. Zatímco mnohým mohl jejich kousek připadat zábavný, jeden muž si je vyfotil a ihned jejich fotku zaslal i se stížností na facebookový profil prodejen Tesco.

Muž byl pak jejich chováním znechucen a žádal prodejnu, zda by nemohla pro podobné případy zavést oblečení, které by museli mít zákazníci během nákupu na sobě. „Bylo to v sedm hodin večer, a kdo nemá v tuto dobu pár minut čas na to se převléct?“ napsal naštvaný zákazník. Další pobouřené reakce na sebe nenechaly dlouho čekat. Lidé pak chování žen označovali za hnusné, odporné či nepochopitelné. Jiní zase poukazovali na to, že se nejednalo o ojedinělou událost a ženy se takto v obchodu objevovaly už dříve.

Jak na to kauzu reagovalo Tesco? „Nemáme žádná oficiální pravidla pro oblékání v našich prodejnách. Snažíme se najít kompromis, který by vyhovoval všem,“ komentoval fotku zástupce Tesca. Ženy, které si nejspíš chtěly pouze nakoupit v pohodlí, ani nejspíš netušily, jak nenávistné reakce za svůj vtipný kousek sklidí.

Ženy nakupovaly v Tescu v pyžamu; foto: facebook.com

Sdílejte článek

Přečtěte si také