Extrém

23. března 2017 14:53

redakce Prima Lajk

GALERIE: Fotky tohoto těhotného muže šokovaly svět! Jak je to možné?

Manželka nemohla otěhotnět. A tak Chris odnosil jejich dceru. Jak?

Jak je to možné, že mohl muž odnosit dítě? Je to proti přírodě. Ovšem Chris Dupin se nenarodil do mužského těla. Pohlaví si nechal změnit až v pozdějším věku. S přítelkyní se Chris snažil o dítě skrze umělé oplodnění. Ta však stále nemohla otěhotnět. Přiklonili se tak k možnosti toho, že dítě odnosí Chris, i když už s mužskou tváří.

Ačkoli snem Chrise nikdy nebylo nosit dítě jako žena, protože se cítil vždy jako muž, udělal to pro dobro rodiny. Pro Amy těhotenství jejího partnera nebylo vůbec snadné, protože vždy toužila po tom být matkou. „Některé dny vypadal jak muž s pivním břichem,“ žertovala Amy.

Přestože vlivem hormonů Chrisovi narostla ňadra, rozhodl se, že nechce kojit. Samotného ho děsila skutečnost toho, že mu narostla prsa. „Po letech vázání jsou plochá,“ vysvětloval pyšně. Proto Amy začala brát antikoncepci, aby napodobila stav těhotenství. Zároveň začala nasadila hormon, který způsobil produkci mateřského mléka.

V rodném listu má nyní jejich dcera Amy uvedenou jako její biologickou matku a Chrise jako rodiče. Nyní má pár již druhé dítě. Právě v lednu 2016, kdy Amy konečně otěhotněla, podstoupil Chris testosteronovou léčbu, která jej konečně proměnila v muže.

Sdílejte článek
Štítky rodina těhotenství transgender příběhy

Přečtěte si také