Extrém

27. dubna 2018 14:14

redakce Prima Lajk

GALERIE: Holčička nosila na ruce gumičku tak dlouho, až jí přirostla k tělu! Z těchto nechutných fotek se vám udělá špatně

Jak dlouho asi musela gumičku na ruce nosit, že to zašlo až takhle daleko?

Čtyřletá dívka nosila tak dlouho gumičku kolem paže, až jí vrostla do kůže a masa. Holčička s přezdívkou Le Le z provincie ve východní Číně byla převezena do nemocnice poté, co si její rodiče všimli červeného prstence okolo její paže. Lékaři však gumičku neodhalili a diagnostikovali jako příčinu napuchlého místa infekci nebo alergii. Když se její stav zhoršil, rodiče se rozhodli, že ji opět vezmou do nemocnice, ale jinam. Tam jí doktoři udělali vyšetření a zjistili, že „náramek“ způsobuje gumička zarostlá v dceřině kůži. Otec s matkou tomu nejprve nemohli uvěřit, pak ale souhlasili, že ji v nemocnici nechají na další pozorování.

Rentgen pak ukázal, že je gumička srostlá s kůží i masem. Poté, co lékaři holčičce cizí těleso chirurgicky odstranili z paže, definitivně potvrdili, že šlo opravdu o gumičku, kterou nejspíš dívka nějakou dobu na ruce nosila, aniž by si toho její rodiče všimly. Nyní se malá Le Le zotavuje v dětské nemocnici a paže se jí pomalu hojí. Když se podíváte na fotky do kůže vrostlé gumičky a následné operace, možná budete považovat za zázrak, že jí ruka vůbec zůstala celá.

Sdílejte článek

Přečtěte si také