GALERIE: Holka odkopla týpka po prvním rande. Jeho odpověď ji ale brutálně vytočila

Když vám rande nedopadne podle plánu.

Hledat svého partnera na internetových seznamkách je mnohdy dost ošemetné a po prvním rande často přichází velké vystřízlivění. Takovou studenou sprchu, jakou dostala následující holka na Tinderu, byste ale zažít nechtěli. Té totiž napsal chlapec po jejich společné schůzce slušnou zprávu, že si jejich posezení užil.

Ona mu však ihned napsala typickou frázi, že to bylo sice fajn, ale měli by být radši kamarádi. Jenže týpek místo toho, aby podle jejího očekávání protestoval a ptal se proč, v klidu souhlasil. Myslel si totiž to samé.

To ovšem holku rozčílilo k nepříčetnosti a začala se do něj ostře navážet. Nemohla překousnout fakt, že také on nebyl z rande příliš nadšený a v úvodní zprávě se snažil být pouze slušný. On zase nemohl pochopit, proč z toho ona dělá takovou vědu, když ho sama odkopla.

Následovala ostrá výměna, v níž ho obviňuje z toho, že se s odmítnutím nemůže smířit a dělá si legraci z jeho vlasů či zaměstnání. On jí ale vrací stejně drsným způsobem a řekne jí, že je tlustá a zajímá se pouze o výši jeho platu. Jejich hádce se nyní směje celý internet. Ne, takhle by rande na Tinderu opravdu dopadnout nemělo.


Přečtěte si také