návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Extrém

GALERIE: Holka se dvěma vaginami odpověděla na otázku, na kterou chce každý znát odpověď!

Co chce každý vědět o holce se dvěma vaginami?
Vydáno: 13.09.2018
Holka se dvěma vaginami 1
Holka se dvěma vaginami 1 Autor: reddit.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

21letá Maddie Schueller z Wisconsinu se narodila se zvláštním defektem. Má dvě vaginy. V tomhle případě ale bohužel neplatí známé pravidlo: „Čím víc, tím líp.“ Proč?

Dvě vaginy totiž zároveň znamenají dva uterusy a dva cervixy. Nebojte, vše je víceméně na správném místě, vše víceméně separátní, co se ovšem vaginy týče, tu rozděluje pouhé septum, z něhož vzniká v podstatě malá zeď, která vaginální otvor rozděluje na dvě části. Jeden vstup, podle slov Maddie ten větší, je vpravo, a druhý, naopak zase menší, je vlevo. Celá věc je ovšem tak nenápadná, že ani Maddiini doktoři si dlouhé roky neuvědomili, že něco takového má. No a jak to má se sexem?

Vlastně docela normálně. Stále má jednu periodu, a děti může porodit úplně stejně jako každá jiná žena. Jediné, čeho se tak bála, bylo sdělování pravdy svým partnerům. Nebo spíš partnerovi, se kterým čekala až do svatby, než budou mít sex (roztomilé), a přestože mu osobně diagnóza přišla docela cool, když došlo konečně na věc, zjistila Maddie, že je pro ni sex docela bolestivý zážitek. A tak se rozhodla jednoduše zeď ve vagině chirurgicky odstranit, čímž de facto dosáhla toho, že už má zase jenom jednu vaginu. No řekněte sami, nevede ta dívka fascinující život?

Nadia Bokody - zničená vagina 5

GALERIE: Krásce bylo řečeno, aby přestala používat vibrátor. Zničila si s ním totiž VAGINU! Jak se jí to povedlo?

Vagina z rybí kůže 6

GALERIE: Dívka, která se narodila bez vaginy, teď jednu novou dostala! Je ale vyrobená z něčeho skutečně nechutného

Článek je zařazen v: vagina , otázka , holka , kondice , defekt