Extrém

13. září 2018 14:02

redakce Prima Lajk

GALERIE: Holka se dvěma vaginami odpověděla na otázku, na kterou chce každý znát odpověď!

Co chce každý vědět o holce se dvěma vaginami?

21letá Maddie Schueller z Wisconsinu se narodila se zvláštním defektem. Má dvě vaginy. V tomhle případě ale bohužel neplatí známé pravidlo: „Čím víc, tím líp.“ Proč?

Dvě vaginy totiž zároveň znamenají dva uterusy a dva cervixy. Nebojte, vše je víceméně na správném místě, vše víceméně separátní, co se ovšem vaginy týče, tu rozděluje pouhé septum, z něhož vzniká v podstatě malá zeď, která vaginální otvor rozděluje na dvě části. Jeden vstup, podle slov Maddie ten větší, je vpravo, a druhý, naopak zase menší, je vlevo. Celá věc je ovšem tak nenápadná, že ani Maddiini doktoři si dlouhé roky neuvědomili, že něco takového má. No a jak to má se sexem?

Vlastně docela normálně. Stále má jednu periodu, a děti může porodit úplně stejně jako každá jiná žena. Jediné, čeho se tak bála, bylo sdělování pravdy svým partnerům. Nebo spíš partnerovi, se kterým čekala až do svatby, než budou mít sex (roztomilé), a přestože mu osobně diagnóza přišla docela cool, když došlo konečně na věc, zjistila Maddie, že je pro ni sex docela bolestivý zážitek. A tak se rozhodla jednoduše zeď ve vagině chirurgicky odstranit, čímž de facto dosáhla toho, že už má zase jenom jednu vaginu. No řekněte sami, nevede ta dívka fascinující život?

Sdílejte článek
Štítky sex galerie Wisconsin vagína otázka holka kondice vagina defekt

Přečtěte si také