Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Extrém

GALERIE: Holka se snažila příteli namluvit, že se ostříhala dohola. S touhle drsnou reakcí ale nepočítala

Když se vám prank na partnera malinko vymkne.
Vydáno: 07.09.2017
Prank s plešatou hlavou.

Dělat si srandu z přítele se někdy nevyplácí. O tom se přesvědčila následující dívka, která ho chtěla napálit svou fotografií, na níž je napůl plešatá a naznačuje, že půjde kompletně dohola. Jednalo se přitom o podvrh, fotografie totiž byla upravena přes mobilní aplikaci a ona si z kluka chtěla udělat pouze legraci. Jeho reakce byla ovšem přehnanější, než dívka očekávala.

Týpek se choval k dívce jako totální blb.

GALERIE: Týpek chtěl sbalit holku tím, že se k ní choval jako naprostý blbec. Její drsná odpověď vás odrovná

Týpek totiž začal doslova vyšilovat a psal dívce jednu šílenou zprávu za druhou. Od své přítelkyně chtěl nejdříve ujistit, že se jedná o vtip. Ona ovšem stále hrála svou roli a tvrdila, že se jedná o akci na charitu, kdy své vlasy věnuje lidem bojujícím s rakovinou. Dokonce mu napsala, že se těší, až jí večer olíže její holou hlavu!

To ovšem kluk vůbec nerozdýchal a začal jí psát, že by s ním v tom případě snad ani nemohl chodit a nedokáže si to představit. Celou situaci pak svádí na její kamarádku, která má prý na ni špatný vliv a doslova se modlí za to, aby to nebyla pravda. Těžko říct, jak reagoval, když mu holka konečně řekla pravdu. Něco nám ale říká, že ona z jeho reakce, kdy jí téměř napsal, že by s ní už nedokázal chodit, asi příliš velkou radost neměla.

Co mu odpověděla?

GALERIE: Týpek začal balit holku erotickými zprávami. Ona ho setřela touhle brutální reakcí

Holka totálně ztrapnila bývalého přítele.

GALERIE: Týpek se chtěl pomstít bývalce a poslal jí fotku s novou přítelkyní. Její reakce ho totálně ztrapnila

Reklama
Článek je zařazen v: dívka, přítel, ples, prank, textové zprávy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama