Extrém

7. září 2017 13:24

redakce Prima Lajk

GALERIE: Holka se snažila příteli namluvit, že se ostříhala dohola. S touhle drsnou reakcí ale nepočítala

Když se vám prank na partnera malinko vymkne.

Dělat si srandu z přítele se někdy nevyplácí. O tom se přesvědčila následující dívka, která ho chtěla napálit svou fotografií, na níž je napůl plešatá a naznačuje, že půjde kompletně dohola. Jednalo se přitom o podvrh, fotografie totiž byla upravena přes mobilní aplikaci a ona si z kluka chtěla udělat pouze legraci. Jeho reakce byla ovšem přehnanější, než dívka očekávala.

Týpek totiž začal doslova vyšilovat a psal dívce jednu šílenou zprávu za druhou. Od své přítelkyně chtěl nejdříve ujistit, že se jedná o vtip. Ona ovšem stále hrála svou roli a tvrdila, že se jedná o akci na charitu, kdy své vlasy věnuje lidem bojujícím s rakovinou. Dokonce mu napsala, že se těší, až jí večer olíže její holou hlavu!

To ovšem kluk vůbec nerozdýchal a začal jí psát, že by s ním v tom případě snad ani nemohl chodit a nedokáže si to představit. Celou situaci pak svádí na její kamarádku, která má prý na ni špatný vliv a doslova se modlí za to, aby to nebyla pravda. Těžko říct, jak reagoval, když mu holka konečně řekla pravdu. Něco nám ale říká, že ona z jeho reakce, kdy jí téměř napsal, že by s ní už nedokázal chodit, asi příliš velkou radost neměla.

Sdílejte článek

Přečtěte si také