Extrém

19. listopadu 2017 10:51

redakce Prima Lajk

GALERIE: Internet šílí z ženy, která vypadá jako sestra svých dcer. Poznáte, která z krásek na fotkách je matka?

Tak tahle matka je opravdu k nerozeznání od dcer!

Kienya Booker vypadá tak mladě, že je těžké uvěřit, že má tři děti, z nichž dvě dcery jsou teenagerky ve věku 16 a 18 let. Ve skutečnosti jí je 40 let, ale vypadá jako sestra svých vlastních dětí. Na internetu zveřejnila jednu fotku s dcerami, když byly malé, a druhou ze současnosti. A její neskutečně mladý vzhled způsobil, že se fotografie ihned staly hitem internetu.

Odbornici na afro účesy sleduje na Instagramu přes 81 000 lidí. Pravidelně zveřejňuje fotografie sebe se svými dcerami s nejrůznějšími opravdu úžasnými účesy. A především Kienya, matka, vypadá neuvěřitelně skvěle – 40 let by jí netipoval snad nikdo. A jejím fanouškům se běžně stává, že ji na fotografiích ani nepoznají.

Obrovský počet reakcí na Instagramu hovoří za vše. Některé jsou pozitivní, chválí její mladistvý vzhled. Jako všude na internetu ale samozřejmě existují i trollové a nenávistní lidé. Z nich si ale Kienya nic nedělá. Není divu, stará se o svůj vlastní byznys, o své tři vlastní děti a užívá si pěkné chvíle se svým manželem. O důvodech svého mladistvého vzhledu zatím mlčí. Je ale pravděpodobné, že zde bude hrát významnou roli genetika. A pokud nevěříte, že byste ji nerozpoznali od jejích dcer, podívejte se na následující fotografie a přesvědčte se sami.

Sdílejte článek
Štítky dcery vzhled mladá matka

Přečtěte si také