Extrém

28. listopadu 2016 15:38

redakce Prima Lajk

GALERIE: Je tohle nejvyšší kráska světa? Žena měří 206 cm, živila se tímto neskutečným povoláním

Většina mužů vedle ní vypadá jako trpaslíci. I přesto je pro mnohé z nich doslova splněným snem.

Sedmadvacetiletou Aly Stosz z New Yoku na ulici rozhodně nepřehlédnete. A to nejen díky jejím ženským půvabům. Sexy kráska totiž měří na ženu neuvěřitelných 206 centimetrů. Zpočátku si na svou abnormální výšku nemohla zvyknout. Už ve dvanácti totiž měřila neskutečných 190 cm a musela snášet posměch spolužáků, kteří ji přirovnávali ke godzille. Nakonec se s obří výškou smířila a nyní už je zvyklá, že se po ní nejen pánové v jednom kuse na ulici neustále otáčejí.

Na své neobyčejné postavě navíc dokázala svého času pořádně vydělat. Zjistila totiž, že existuje velké množství mužů, které vzrušují podobně vysoké ženy a začala pro ně fotit odvážné fetišistické fotky. „Mnoho vysokých žen se takto fotí. Je to zvláštní druh fetiše, jemuž se říká amazonky,“ vysvětluje Aly. Muže tak na fotkách musela držet v náručí či v hodně odvážných pozicích.

Od tohoto netradičního přivýdělku ovšem naštěstí po čase upustila. Aly, která je i přes výšku velmi krásná, je nyní zamilovaná do o 12 cm menšího přítele Seana. Svým veřejným vystupováním se pak snaží ostatním abnormálně vysokým ženám dodat sebevědomí a zbavit je případného mindráku.

Sdílejte článek
Štítky fetiš galerie vysoká žena

Přečtěte si také