Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Extrém

GALERIE: K smrti vyhublé anorektičce zbývaly dva dny života. Díky své sestře ale přežila a proměnila se v tuhle sexbombu!

Ocitla se na prahu života a smrti. Co ji přinutilo konečně začít jíst?
Vydáno: 20.06.2017
Kvůli anorexii málem zemřela.

Dnes devatenáctiletá Cazandra Zetterberg léta toužila až po nezdravě hubené postavě. Její touha byla tak strašlivá, že úplně přestala jíst a proměnila se v jeden z nejvážnějších případů anorexie, jaký jste kdy viděli. Kritická situace nastala v roce 2013, kdy se její váha snížila na neuvěřitelných 37 kilogramů a její tělo už prakticky nemohlo dál fungovat.

Šílená změna

VIDEO a FOTO: Anorexie ji málem zabila! Lékaři se divili, že ještě žije. Jak dívka vypadala?

Teplota jejího vyčerpaného a zesláblého těla navíc klesla na 34 stupňů, ale ani to Cazandru nepřesvědčilo, aby se normálně najedla. Její rodiče dívku nutili do jídla po dva roky, ale Cazandra si stále připadala tlustá a stále nezadržitelně hubla. Když byla třesoucí se a na kost vyhublá dívka převezena do nemocnice, lékaři nemohli věřit svým očím. Její stav byl kritický a doktoři rodině sdělili, že jestli to takhle půjde dál, zbývají dívce poslední dva dny života.

Tuto zprávu vzala nejhůře její sestra, která se po zdrcující předpovědi zhroutila. Právě tehdy si Cazandra uvědomila, že situace je vážná a už nejde jenom o ni či hloupé kilogramy. Cazandra tak na poslední chvíli začala s anorexií bojovat a doslova utekla hrobníkovi z lopaty. Nejen že začala pravidelně jíst, ale totálně se zamilovala do cvičení. Z vyhublé anorektičky se tak proměnila ve zdravou a neskutečně sexy holku, jež se navíc živí jako fitness trenérka a čeká už i narození svého prvního potomka. Kéž bychom o takových dojemných šťastných koncích slyšeli častěji.

Christie Begnell

FOTO: Dívka trpící anorexií vytvořila brutálně upřímné ilustrace o poruše příjmu potravy! Bude vás z nich mrazit!

Reklama
Článek je zařazen v: Sexy, smrt, proměna, anorexie, fitness trenérka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama