Extrém

6. února 2017 15:57

redakce Prima Lajk

GALERIE: Kožené masky, pokrevní přísaha a enormní roční poplatky. Takový je nejpodivnější americký VIP sex klub

Chcete se stát členem nejexkluzivnějšího VIP erotického klubu v Los Angeles?

V tom případě si připravte nemalý finanční obnos i pořádnou dávku odvahy. Klub s názvem The Snctm je nejen velmi tajný, ale jeho členství komplikují zájemcům velmi přísné vstupní podmínky, které doposud splnilo jen jedenáct mužů a jedna žena. Poplatek za členství činí neuvěřitelných 75 tisíc a platit se musí každý rok! Muži navíc za každý večer strávený v klubu připlácí ještě 1 800 dolarů navíc. Kromě toho plní každý nový člen pokrevní přísahu, ať už se jedná o cokoliv.

Na oplátku se mohou členové těšit na stylové večírky, které mají vždy maškarní téma. Muži na nich obvykle nosí smokingy, ženy spodní prádlo nebo koktejlky. Všem příchozím se navíc hned u vstupu zabaví mobilní telefony, aby mohli nerušeně vstoupit do světa plného exotických show, masek, převleků a dalších erotických snů. Svědci vypráví o ženě oblečené v červené krajce, která má na obličeji masku a kožený prasečí čenich a uši. Ženy pak „baví“ třeba takzvaný Bunnyman, jenž nosí černou koženou masku, králičí uši a ženám usazeným na zlatých plyšových židlích předvádí ukázky japonských otrockých technik.

Vlastníkem podivuhodného klubu je pětačtyřicetiletý Damon Lawner, otec dvou dětí, který chce prostřednictvím svého podniku poskytnout návštěvníkům uspokojení jejich primárních tužeb.

Sdílejte článek
Štítky Sex klub vip

Přečtěte si také