Extrém

19. srpna 2016 12:57

Adéla Skřivánková

GALERIE: Krásné make-up artistce je teprve 15 let. Takhle se ale dokáže proměnit v komiksové padouchy i hrdiny! Podívejte se...

Chodí teprve na střední, ale už má jasno o svém vysněném povolání. Tréninku tak obětuje i deset hodin denně! Řeč není o sportovkyni, ale talentované mladé make-up artistce.

Kate Werner je teprve patnáct let, ale s 33 tisíci odběrateli se stává hvězdou Instagramu. Odmala totiž sleduje zkušené make-up artisty a jejich umění se postupně učí. Dnes je tak schopná ze sebe vytvořit padouchy i hrdiny z komiksů, zombie i děsivé kreatury. Krásná dívka je tak o svém vysněném povolání rozhodnutá. Chce se stát maskérkou ve filmech, seriálech či v divadle.

Ve škole už svoje spolužáky líčí na různá představení a školní divadelní hry, ale Kate má daleko větší ambice. Svoje umění denně zdokonaluje a není jí líto obětovat jednomu make-upu i několik hodin. "Make-up mi může trvat udělat hodinu, až třeba deset hodin. Nevadí mi to, že tím strávím celý den. je to moje vášeň," říká umělkyně.

Podívejte se na její nejlepší kousky. S takovým talentem to určitě daleko dotáhne!


Přečtěte si také